Fakty o posolstvách varovania od Írky Mary Carberry alebo aj MBM

„ Lebo vystúpia falošní mesiáši a falošní proroci a budú robiť veľké znamenia a zázraky, aby zviedli, ak je to možné, aj vyvolených"



Kniha návštev

Re:posolstvá

MD 12.02.2014
jedna nehoráznosť za druhou

1, ako viete o aký Boží dom ide kde zasadne falošný prorok - ako "správnu katolíčku" vás ihned napadne vatikán? v skutočnosti ide o obnovený jeruzalemský chrám, to by ste mala vediet. Ked neviete o čo ide nevyjadrujete sa kade tade

2,kde presne v la salette sa hovorí že bude cirkev položená na lopatky, mohli by ste vážená presnejšie citovať? či len takto - navoľno?

3, satanov dym. moc čítate, ale nemyslíte. čo je dym? znamená požiar? dymu otvoríte okno a vyvetráte. tolko k vašej dymovej tragédii.

4, nie je to zvláštne že media chvalia františka. chvalili i jana pavla. i tie media sú totiž objektívnejšie ako pseudokrestania vášho typu, ktorí okolo seba šíria jedine beznádej.


Re:Re:posolstvá

Nehoráznosť? 13.02.2014
Nepokladám sa a nikdy som sa nepokladala za správnu katolíčku, naopak. Písala som tu len svoje pocity.
Z vašich riadkov vanie na mňa mráz pýchy...Modlite sa za pokoru v srdci.

Re:Re:Re:posolstvá

MD 13.02.2014
pocity? pocity sú zaiste o niečom celkom inom ako o rozširovaní podozrení o Cirkvi po internete. To že sa nepovažujete za spravnu katoličku svedčí o mnohom. Katolík pred tým než otvorí ústa a hovorí o cirkvi musí mať vo veciach jasno.

Vy ale myslíte niečo celkom iné - máte predstavu sebe ako skromnej osôbky, ktorá si priznáva nedokonalost a ja mám byt tá pyšná. Ale toto nie je prezentácia ludských vlastností. To si nechajme pre spovednice.

Toto je o argumentácii a obhajobe vlastnej cirkvi. Na tomto poli, hoci s pocitom vlastnej skromnosti totálne zlyhala a ja nie. Ano, moja argumentácia je správna , katolícka a plná pýchy na vlastnú cirkev. Nie pýchy na svoju osobu. Malinký rozdiel pani, ktorý si nie som istá či dokážete pochopit. .

Re:posolstvá

MD 12.02.2014
V skutočnosti milá Elena posolstvám neveríte ale....ale ste na jednej a tej istej myšlienkovej vlne s ich autorkou.

anonymita vizionářky a symbol pečeti

pařez 06.02.2014
Drahá sestro - to píši, protože jste našemu Pánu stále drahá - vyčítáte Marii Božího Milosrdenství, že zůstává v anonymitě. Já to naopak plně chápu. Musím se Vás proto otázat - pokud je podle Vás znalost pisatele tak důležitá pro hodnověrnost sdělení, kde je na těchto stránkách uvedeno Vaše jméno, bydliště, datum a místo narození, příp. Vaše fotografie?
Rozumějte mi prosím - nechci, abyste sem tyto údaje uváděla - doba je opravdu zlá, a máme být "opatrní jako hadi". Chtěl bych jen, abyste si uvědomila, že Vaše kritika MBM je ve věci zachování anonymity nesprávná - vždyť sama jednáte stejně (a správně).
Navíc Marie Božího Milosrdentví jedná podle pokynů Ježíše - a až nastane čas, z anonymity vystoupí.

Další věc, na kterou Vás chci upozornit, je rozdíl mezi symbolem na "Pečeti" a mezi symbolem, používanými zednáři. Symbol na "Pečeti" představuje stojící kříž obklopený korunou, na které jsou jména tří osob Nejsvětější Trojice - Otec, Syn a Duch Svatý - tento symbol tedy značí vládu Boha skrze kříž.
Naopak zednářský symbol představuje položený (povalený) kříž obklopený korunou, představuje tedy vládu, která poráží Krista, poráží jeho Církev.

Jinak souhlasím s autorkou předchozího příspěvku, že pokud se teď mýlíte a Poselství MBM jsou pravá, že bych nechtěl být ve Vaší kůži. Na druhou stranu, Vaše + je, že nejste "vlažná" - (Zj. 3,15-16) - napřed horká, pak studená (nebo naopak?).
Nechtělo by to ale nechat vše pořádně dozrát, než lítat mezi krajními polohami? Počkat si na znamení, které jsou přislíbena - nový obřad o vánocích 2014 a zjevení Matky Boží na místech, kde byla Církví uznaná Mariánská zjevení od jara tohoto roku?

Re:anonymita vizionářky a symbol pečeti

Pavol M. 12.02.2014
Parez
Píšeš, že treba čakať na znamenie nového obradu na Vianoce 2014
Čo tým myslíš?

Čo by sa malo stať na Vianoce? Vieš si to predstaviť?
A čo znamená že na jar tohto roku budú zjavenia?

Nezdá sa ti, že čakať do Vianoc a pritom odmietať pápeža Františka za pravoplatného je práve tým luxusom, ktorý si nemôžeme dovoliť, lebo ked by nás dnes povolal Pán do večnosti, tak čo by sme mu mali povedať?

že sme čakali na znamenie do Vianoc?

Re:anonymita vizionářky a symbol pečeti

Pavol M. 12.02.2014
Parez
ešte by ma zaujímalo, čo si myslíš o tomto:

Vizionarka dala znak skoro na vlas podobný slobodmurskemu znaku, ale vieš z akého dôvodu?

Čo ak ho dala preto, lebo jej ho niekto podstrčil a len kríž vyrovnal, aby to nevizeralo že rovnaké...?

o posolstvách

maria 06.02.2014
https://www.stepanalbert.estranky.cz/clanky/jezis-byl-vzat-do-anglie.html

Milý brat či sestra? Neviem kto ste,ale chcem Vám oponovať. Napísali ste ostru kritiku proti posolstvam. Ja posolstvám verím, ale ak niekto strati vieru v posolstva a nebude sa pripravovať na bližiace ťažké časy pre váš članok,musím Vám napísať,že by som nechcela byť vo vašej koži.
S úctou Mária

Re:o posolstvách

Pavol M. 12.02.2014
Mária
..ale to by mohol povedať aj niekto o Tebe, že by nechcel byť v tvojej koži. Lebo ako môže niekto očakávať Pána a pritom veriť posolstvím, ktoré hovoria, že pápež František je falošný prorok?

Ved Panna Mária sa zjavuje na rôznych miestach sveta a potvrdzuje, že máme prijmať Františka za pápeža ako aj odstupenie Benedikta XVI. za právoplatné.

Tak ako môžeš veriť nejakej vizionarke, ktora poväčšinou života ani nebola veriacou a len cca.3-5 rokov sa považuje za vyvolenú? A ešte za poslednu prorokyňu?

Ked verí, že pápež Beendikt XVI je stále pravoplatný a František falošný, prečo neide za Benediktom mu to oznámiť?

Re:Re:o posolstvách

Pavol M. 12.02.2014
Alebo..prečo vizionari z Dechtíc a Medjugorja nemaju problém prijať Františka za pravoplatneho pápeža a Panna Mária im to ani nevytkne, ale naopak ich v tom upevnuje?

Ako to, že niekto neverí doterajším pravým dlhodobým zjaveniam a ked príde zrazu znenazdajky nejaká neznáma prorokyna, tak jej uverí?

Nezdá sa ti to zvláštne?

Načo sa Panna Mária zjavuje Medjugorí už vyše 30 rokov?
Vari nie preto, aby nás upevnovala vo viere?
Ak je tomu tak a veríš v zjavenia, tak prečo veríš nejakej vizionarke, ktorá nie je v jednote s nijakou kompetentnou cirkevnou vrchnosťou?

V celých cirkevných dejinách spásy boli praví proroci v jednote s najvyšším pápežom, ako to že ona nie je?
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>