Fakty o posolstvách varovania od Írky Mary Carberry alebo aj MBM

„ Lebo vystúpia falošní mesiáši a falošní proroci a budú robiť veľké znamenia a zázraky, aby zviedli, ak je to možné, aj vyvolených"



Kniha návštev

Proroctví, která se neplní

Jenda 11.05.2015
"Proroctví" se nesplnila, je to lež, která vede ke schizmatu. Obzvláště nebezpečné pro nevěřící nebo čerstvé konvertity, jakým jsem byl já. Bože můj, kolik máš jen se mnou trpělivosti! Varuji všechny, kteří toto falešné poselství následují, protože se velmi snadno můžete dostat do samočinné exkomunikace a pak se zpovídáte neplaně a přijímáte Eucharistii svatokrádežně. Přesně o to Satanovi jde. Následovat poselství je jako byste jednu ruku podávali Bohu a druhou Satanovi. Zbavte se ďábelského vlivu poselství, přijďte kajícně zpět do stáda a zažijete skutečný pokoj a uzdravení duše. Přijměte papeže Františka a také jeho požehnání (např. v neděli v poledne na TV Noe).

Re:Proroctví, která se neplní

Honza 13.05.2015
Zdravím, a co si myslíte o tomto?

Re:Proroctví, která se neplní

Pepe 01.08.2015
Dovolte mi , pár slov.
Ja osobne čitam dané posolstvá a môžem iba potvrdiť , že nenašiel som vôbec žiadny rozpor v ničom čo by odporovalo, učeniu svätej Katolíckej Cirkvy.Ani v jednom posolstve som nečítal ,že by Pán Ježiš,Nebeský Otec a ani Panna Mária nenávistne hovorili proti Cirkvy či pápežovy Františkovy.Dokonca Sám Pán Ježiš ,upozornuje všetkých čo vážne čítajú a veria posolstvám ,aby sa nikdy neodklonili od učenia a ustanovení cirkvy a nabáda na to ,aby sme sa modlili za súčasného Pápeža ,aby sa neodklonil ani on od samotného učenia Cirkvi a tiež , modliť sa za kňazov a biskupov ,za Jeho posvetených služobníkov.
Na záver iba jednu vec.Pán Ježiš upozorňuje ,aby sme sa Ho nepokúšali obhajovať v týchto posolstvách,a preto to nebudem robiť,iba som vyslovil svoj názor ,ako vy ostatný i keď ho máme odlišný.Ďakujem, že ste vydržali čítať až sem ,želám Boží Pokoj a vela
Milostí pri hľadaní Pravdy !

Re:Re:Proroctví, která se neplní

Paľo 16.09.2015
Pepe...tak to si zrejme nečital posolstvá, kde vyslovene hovorí o Františkovi, že je falošný prorok a že ho nemame považovať za papeža.

toto by si si mal prečitať a potom yistiš, že jej posolstva dosť protirečia učeniu KC

Re:Re:Re:Proroctví, která se neplní

Pepe 02.11.2015
Áno čítal som,o falošnom prorokovi.A verím, že Pán Ježiš, má pravdu lebo sám je Cesta ,Pravda a Život.Stačí sledovať kroky, ktoré podniká súčastná hlava Katolíckej Cirkvy.Viď sobášenie rozvedených párov, ktoré boli už raz v kostole zosobášené a pripustenie ich k prijímaniu Najsvätejšej Eucharistii.
Je to výsmech , a pľuvanec do tváre samotného Boha Otca a urážka Božej Majestátnosti.
Ako môže človek , byť i vysoko postavený cirkevný hodnostár ,ignorovať existujúcu Sviatosť manželstva ,ktorú nemá právo zrušiť žiadny človek a povedať tak predchádzajúca sviatosť ,ktorá bola
udelená už neplatí ,udelíme novú pre nový začínajúci vzťah ,lebo my sme tolerantný a Pán Boh je Milosrdný !
Ale Pán Boh povedal ,Čo Boh spojil človek nerozlučuj.A ak sa už tak stalo ,pre tvrdosť našich sŕdc, nemali by sme žiť pohlavne z iným partnerom, a tobôž ešte vstupovať s ním do sviatostného manželstva ,pokiaľ už v jednom sme .
Lebo sv.písmo hovorí , KTO PRIJÍMA MOJE TELO A KRV NEHODNE , TEN PRIJÍMA SVOJE ODSÚDENIE ! ! !
Lebo žiť ako rozvedený v inom vzťahu sexuálne,je smilstvo ,cudzoložstvo zároveň nevera a prestupovanie sviatosti ,ktorú sme obdržali.Je s tým spojených toľko HRIECHOV a tvrdiť že o nič nejde je scestné až zavádzajúce o to skôr ,že takéto niečo vzišlo od samotnej hlavy cirkvy (pápeža) !Je treba sa modliť i za neho a za všetkých duchovných o tom hovoria posolstvá MBM.A že sa samotný Pán Ježiš vyjadrý, že sa veci dejú tak alebo tak je Jeho výsostné právo ,a Milosť pre nás ,že nás upozorňuje na určité veci ktoré sa odohrávajú pred našimi očami ,lebo by sme možno upadli do omylov a bludov všetci ,ktorý sme v RKC .Skúmajme duchov ,a ak nie sme schopný rozlišovať prosme o tento dar, aby sme nezatracovali Božie slová a pomoc,ktorú nám Nebeský Otec ponúka v tejto ťažkej dobe.A ešte jedna vec.Ak si nie ste istý či dané posolstvá su pravé ,modlite sa a Pán Ježiš Vám dá poznať ich pravý pôvod !S pozdravom ,a prianím Božieho svetla a pokoja ,brat v Kristu.

?

eva 22.04.2015
Vôbec nerozumiem, prečo sa ľudia radšej nemodlia. Veď modlitba mení srdce svoje i srdcia druhých. Ale asi pre niekoho je dôležitejšie "nimrať" sa v niečom, čomu ani sami nerozumejú, len aby boli dôležití. Veď Boh po celé tisícročia odhaľoval časti tajomstva tomu komu chcel. Alebo to nemôže robiť? Čítala som aj ja tie posolstvá a vôbec nevidím odklon od cirkvi ani napádanie kňazov. Ak máte oči otvorené a napojené na Nebo, tak vidíte, že Cirkev v niektorých prípadoch nejde správnym smerom. Keby všetci kňazi boli ako napr. Ján Mária Vianney alebo iní svätí kňazi - ale to sa musíme za nich modliť a obetovať ......

Ještě něco

Tonda 25.11.2014
Myslel jsem, že to pošlu mailem, ale ten jsdem zde nenašel, tak to napíši zde:
Tyto stránky jsou velmi užitečné, ale něco mi tu chybí. V těchto "poselstvích" nejde jen o to je vyvrátit, což je pro člověka s jistým teologickým přehledem dost jednoduché, ale bylo by vhodné si položit zásadní otázku (kriminalistiky): Cui bono? Tedy kdo z toho má prospěch?
Myslím, že i totožnost této vizionářky je již jasná - kdysi na tv.gloria uváděli, že se jedná o spolumajitelku vydavatelství, kde se tisknou ty "poselství". To také vysvětluje, proč chtěla zůstat v utajení.
Proto by stálo za to, začít se vrtat ve věcech, které jí budou nejvíce nepříjemné - Jaké zisky jim plynou z prodeje těch knih? Jaký je skutečný život Mary Carberry (což je skutečné jméno této "vizionářky"). Jaké má znalosti o sektách (znalosti o sektách musí mít autorka těch "poselství" dost velké, protože "posleství" jsou typickým vymýváním mozku způsobem, jak se to děje v sektách)?
Prostě by to podle mého chtělo začít se vrtat v jejím životě a vytáhnou toho co nejvíce, aby nakonec vyplynula pravda na povrch.
A myslím, že toto je také jediná možnost, jak pomoci jejím obětem se navrátit do katolické církve (protože ti, kteří neuznávají Františka jsou již ve schizmatu vůči církvi).
Určitě to není vše, ale myslím, že jen se omezovat na zjevné nepravdy je málo a je potřeba zabrousit také hlouběji pod pokličku a ukázat na skutečné pozadí těchto "poselství", jímž určitě není nějaké nábožnské povznesení, ale podle mne pohodlný zisk určité skupiny lidí, kteří se určitě smějí těm, kdo jim tu internetovou fikci žerou.

Trochu k doplnění

Tonda 25.11.2014
Já jsem měl to štěstí, že první z těchto "poselství", které se mi dostalo pod ruku, zpochybňovalo Františkovu autenticitu, takže o "pravosti" jsem měl ihned jasno.
Přesto bych se zde chtěl zmínit o několika věcech, které tu příliš nezazněly, ale myslím, že jsou důležité:
a) Už samotný předpoklad, že by Benedikt XVI. dobrovolně předal vedení církve zednářům, či někomu podobnému, je absurdní, protože by se tím dopustil jednoho z nejhorších hříchů (a jak by takový člověk pak mohl být skutečnou hlavou církve?).
b) Jak jsem ta "poselství" četl, vyplývá z nich jasná metoda "cukru a biče", která je typická pro vymývání mozku v sektách. Navíc množství těchto "poseltví" je takové, že dokáží člověka prakticky zcela zaměstnat, aby se nemohl věnovat ničemu dalšímu. Tudíž se podle mého jedná o zcela promyšlenou akci a určitě to nejsou jen nějaké halucinace.
c) O co tu ve skutečnosti jde, podle mého není těžké zjistit - stačí si zajít na originální stránky a člověk se během pár kliků dostane k nabídce s prodejem knih, kde jedna kniha těchto "poselství" (myslím zhruba s 500 poselstvími) stojí zhruba kolem 15 eur (no nekupte to!). Navíc překlady "poselství" musejí být schvalovány "vizionářkou", což znamená, že vydavatelé dostávají překlady zcela zdarmo a mohou pak knihy bez problémů publikovat. Že pak možná spozorují nějaké malé náklady výcuců jako to např. u nás dělá (a šíří) nakladateství Sypták, je pro ně prkotina. Velké české knihy si pak stejně vydají sami.
d) Když konečně došlo k odhalení skutečné identity této "vizionářky", vyklubala se z ní, jaká to náhoda, spolumajitelka vydavatelství, které tyto věci vydává. Tedy "Komu ku prospěchu?"
Takže pokud to shrnu, zdá se mi to vše zcela jasné - stačí vytvořit internetovou fikci o strašlivém ohrožení církve a podávat tam "zaručené návody" jak zachránit svět. Pak se najde spusta lidí, kteří tomu slepě uvěří a budou pro své "zaměstnavatele" děla zdarma práci, kterou mu pak ještě sami zaplatí. A někomu se tak penízky jen hrnou. A o to zde jde evidentně až na prvním místě.

vassula ryden

veronika 15.04.2014
vassula ryden bola exkomunikovana, pozor aj na nu

Re:vassula ryden

Pavol.M. 16.04.2014
Veronika, nič v zlom, ale máš mylné informácie o Vasule, pretože neexistuje exkomunikačná bula, ktorá by bola napísaná na Vassulu Ryden

Práve naopak - Pápeži ju podporovali a dodnes jej posolstvá prešli skumaním tak, že viacerí biskupi tomu dali imprimatur a to podobne ako u Don Gobbiho.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>